TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI
TMMOB

   Ana Sayfa    İletişim Bilgileri

Hakkımızda Tüm Kitaplar Kategoriler e-Kitaplar Yeni Kitaplar Çok Satılanlar Arama

SEPETİM: (Boş)

EMO ÇOCUK SETİ


Adet:

Fiyatı:

50.00 TL


Sepete Ekle

Yazar Adı:

GÜLCE KÜÇÜK


Yayın Yeri:

ANKARA

Sayfa Sayısı:

6 KİTAP


 

Giriş


Odamız tarafından yayınlanan çocuk kitaplarını Üyelerimiz şubelerinden ücretsiz alabilirler. 

Üyelerimizin dışında almak isteyenler aşağıdaki ödeme bilgileri doğrultusunda işlemlerini yapabilirler.

İş Bankası Yenişehir Şubesi (4218) 5841411 No‘lu Hesap (IBAN TR11 0006 4000 0014 2185 8414 11) Açıklama kısmına almak istediğiniz yayın/yayınların adını, TC Kimlik No veya Vergi No‘nuzu yazınız.

Ödeme yaptıktan sonra dekontu (0312) 417 38 18 No‘lu faksa veya emo@emo.org.tr e-posta adresine adresiniz ile birlikte gönderiniz. 


Sunuş


 Elektrik Mühendisleri Odası, Freya Grafik Animasyon ile birlikte 6-10 yaş grubundaki çocuklar için Enerji Kitapları Seti hazırladı. Gülce Küçük‛ün yazıp, resimlediği set, 4 öykü ve 2 boyama kitabından oluşuyor.

Güneşin Yeteneği kitabında, Ece ve Efe kardeşler ormanda güneşlenebilecekleri bir yer ararken, "Küçük Işık Huzmesi" ile karşılaşıyor ve ondan güneş enerjisinin elektrik ve ısıya nasıl dönüştüğünü öğreniyorlar. Rüzgarın Gücü‛nde bir uçurtma yaparak gökyüzüne yükselen Ahmet, bulutların üzerinde "Rüzgar Bekçisi" küçük kız ile tanışıyor. Rüzgar Bekçisi Ahmet‛e hem rüzgar olayının nasıl gerçekleştiğini, hem de rüzgar gülleri ile çevreye zararvermeden nasıl elektrik üretilebileceğini anlatıyor. 

Suyun Işıltısı‛nda Ali ve Can isimli iki arkadaş evlerinin yakınındaki nehirde yaşayan "Nilüfer Çiçeği" ile birlikte bozuk bir su çarkını tamir ediyorlar. İki arkadaş çarkın nasıl elektrik enerjisi ürettiğininhikayesini nilüfer çiçeğinden dinliyorlar. 

Birbirinden ilginç ve rengarenk çizimleriyle görsel bir şölen sunan Enerji Kitapları Seti ile çocuklar küçük yaşta bilimle tanışıyor.


İçindekiler


 

  1. ENERJİ SERİSİ-BOYAMA KİTABI
  2. BOYAMA KİTABI-ENERJİ VERİMLİLİĞİ
  3. ENERJİ VERİMLİLİĞİ
  4. GÜNEŞİN YETENEĞİ
  5. RÜZGARIN GÜCÜ
  6. SUYUN IŞILTISI 

 


 
  kitap.emo.org.tr
  
COPYRIGHT © 2010 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18
 

 
KEY İnternet Hizmetleri