TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI
TMMOB

   Ana Sayfa    İletişim Bilgileri

Hakkımızda Tüm Kitaplar Kategoriler e-Kitaplar Yeni Kitaplar Çok Satılanlar Arama

SEPETİM: (Boş)

EMO ARACILIĞIYLA KENDİ YAYININIZI YAPABİLİRSİNİZ

Yayına Giriş Tarihi: 09.06.2016
Güncellenme Zamanı: 09.06.2016 14:09:27

 

 
Mesleki alanlarımızda çalışan pek çok deneyimli meslektaşımız ve akademik dünyada yer alan meslaktaşlarımızın kendi yayınlarını, telif haklarının da kendilerinde kalmasını sağlayacak şekilde EMO aracılığıyla yayınlamak istiyoruz. Bu amaçla makale, ders notu veya kitaplarınızı dilerseniz basarak, dilerseniz e-kitap olarak mühendislerle ve mühendis adayları ile buluşturmak üzere EMO ile irtibat kurabilirsiniz. EMO`nun konuya ilişkin duyurusuna yazımızın devamından erişebilirsiniz.
 

Elektrik Mühendisleri Odası olarak, meslektaşlarımızın ihtiyaç duyduğu bilgiye kolay ve ucuz olarak erişebilmelerini sağlamaya yönelik çeşitli faaliyetler yürütüyoruz. Basılı kitap, e-kitap, teknik insanlar arası sosyal ağ EMOPORTAL, e-eğitim portalı misem.org.tr ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlar aracılığıyla mesleğimize ve meslektaşlarımıza katkı vermeye çalışıyoruz.

Şimdi bu çabalarımızı bir adım ileriye taşıyarak geçmişten bugüne yarattığınız değerleri de meslektaşlarımız ile buluşturmak istiyoruz.

Mesleki alanlarımızda çalışan pek çok deneyimli meslektaşımız ve akademik dünyada yer alan meslaktaşlarımızın kendi yayınlarını, telif haklarının da kendilerinde kalmasını sağlayacak şekilde EMO aracılığıyla yayınlamak istiyoruz. Bu amaçla makale, ders notu veya kitaplarınızı dilerseniz basarak, dilerseniz e-kitap olarak mühendislerle ve mühendis adayları ile buluşturmak üzere EMO ile irtibat kurabilirsiniz.

Gelen yayınlar, Kitap Seçim Komisyonu tarafından yapılacak değerlendirmenin ardından karşılıklı yapılacak anlaşma doğrultusunda sizlere telif bedeli ödenerek kamuoyuna ulaştırılacaktır. Telif ödemesi yapılırken, yayın dünyasındaki telif hakkına tümüyle el koyma uygulaması yerine, yalnızca yapılan baskı için geçerli olmak üzere telif hakkı devralınacaktır. Yayınınızın bu baskıdan sonraki tüm hakları yine sizde kalacaktır.

Yayınlarınız için iletişim adresimiz

e-posta: emo@emo.org.tr,

Tel: 0312 4253272 Dahili:137

 

Dosyalar

(110 KB) (09.06.2016 13:53:32)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Bu EMO ARACILIĞIYLA KENDİ YAYININIZI YAPABİLİRSİNİZ 09.06.2016 gününden itibaren 12 defa okunmuştur.

 
  kitap.emo.org.tr
  
COPYRIGHT © 2010 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18
 

 
KEY İnternet Hizmetleri